Strona Główna To ja Dawid :* Apel o Pomoc Jak możesz pomóc Wiadomości Co za nami Galeria Filmiki o mnie :) Linki Kontakt z rodzicami Dawidka Sierpień 01 2021 14:52:57
Menu

Link
Newsa
Artykuł
Zdjęcie

Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 18
Nieaktywowany Użytkownik: 505
Najnowszy Użytkownik: Kartezjusz24
Witaj na stronie Dawida Dembińskiego


Dear reader, By clicking on the appropriate link on the left side you will find information on the David's life. The boy suffers from Cerebral Palsy among other things. There are also informations about how you can help David and his family.

Zapraszam Cię do zapoznania się ze stroną Dawida Dembińskiego.
Ty też możesz wysłać sms'a pomagając Dawidowi
News
Dzięki Fundacji Avalon można zbierać środki na leczenie Dawidka w formie sms'ów.

Całkowity koszt sms'a to 6,15 zł - 5 zł tej kwoty dostaje Dawid a 1,15 zł pobiera państwo jako podatek.
Nic nowego... a myślałam
News Państwo Polskie zobowiązało się do częściowego refundowania jeden raz w roku wyjazdu chorych dzieci na turnus rehabilitacyjny. To puste słowa bez pokrycia w moim przypadku ponieważ po raz kolejny refundacja dla Dawida nie została zaakceptowana. Będę nadal składać wniosek o refundację,a le to dzięki Państwu, którzy myślą i czynem są z moim chorym dzieckiem Dawidkiem i pomagają w wielu wyjazdach rehabilitacyjnych, rehabilitacja Dawidka może się nadal odbywać.

Obecna rehabilitacja jest tym bardziej potrzebna ponieważ syn zaczął szybko rosnąć i rehabilitacja utrzymuje jego w miarę dobrą kondycję fizyczną i uniemożliwia, żeby Dawid stał się więźniem wózka inwalidzkiego.

Jeszcze raz serdecznie Państwu dziękuję za okazaną pomoc, która jest bezcenną inwestycją w przyszłość Dawidka i jego realizację marzeń o samodzielności.

Wpłaty proszę kierować na konto fundacji Avalon, której podopiecznym jest Dawid

Fundacja Avalon
Al. Witosa 31 lok. 103, I p.
00-710 Warszawa

BNP Paribas Bank Polska S.A.

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
Z dopiskiem: 3672 Dembiński
Bardzo ważna i istotna wiadomość dla Darczyńców
NewsPonieważ ilość podopiecznych w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" zwiększyła się do tego stopnia, że oczekiwanie na refundację turnusu rehabilitacyjnego, leków czy innych rzeczy niezbędnych dla niepełnosprawnego dziecka trwa nawet 2 miesiące a czasami i przekracza ten termin. Podjęłam decyzję o utworzeniu drugiego subkonta w Fundacji Avalon. Fundacja Avalon refunduje turnusy rehabilitacyjne niezwłocznie, o ile na subkoncie Dawidka znajdują się pieniądze. Decyzja, którą podjęłam była niezbędna, żeby mój syn mógł systematycznie korzystać z rehabilitacji.

Szanowni Państwo, jeżeli chcecie Państwo nadal pomagać Dawidkowi w jego rehabilitacji proszę przekazywać darowiznę i swój 1% podatku na fundację Avalon, której podopiecznym jest mój syn. Dawid nadal jest podopiecznym fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", ale to Państwu zostawiam decyzję, do której fundacji skierujecie Państwo swoją pomoc dla Dawidka.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomagają Dawidkowi w spełnieniu jego marzenia o samodzielności.

Przeczytaj

Oto dane do przekazywania darowizny i 1% podatku na Dawidka w fundacji Avalon:

Fundacja Avalon
Al. Witosa 31 lok. 103, I p.
00-710 Warszawa

BNP Paribas Bank Polska S.A.

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
Z dopiskiem: 3672 Dembiński

KRS 0000270809
Cel szczegółowy 1%: 3672 Dembiński
Też pomożesz Dawidowi odkręcając nakrętki
News Po dość długich przemyśleniach nad przesyłanymi do mnie sugestiami Szanownych Państwa mających na uwadze poprawę zdrowia i rehabilitację Dawida, a chodzi o rozpoczęcie zbiórki nakrętek od butelek po napojach. Zastanawialiśmy się razem z mężem, że jest to bardzo pracochłonna i żmudna praca. Muszą Państwo przekazać tę informację swoim przyjaciołom, znajomym a oni powinni przekazać informację dalej i tak jak w łańcuszku - oczko za oczkiem. Drugą też absorbującą pomocą jest przekazanie tej informacji do szkół, biur, sklepów, zakładów pracy itd. Kolejną trudną sprawą jest zebranie w jednym punkcie uzbieranych wcześniej nakrętek a następnie przygotowanie do wysyłki, co też wymaga czasu i pieniędzy. Zebrane nakrętki można przesłać pocztą, jako paczki ale też może się zdarzyć, że ktoś będzie mógł dostarczyć zebrane nakrętki swoim transportem lub znajomego od razu do miejsca przeznaczenia:

Beata i Daniel Dembińscy
Ul. Kwiatowa 10
Łęczyce 84-218


 Tak to łatwo wygląda w opisie, ale co do realizacji może być trudne ale nie niemożliwe. Tak, więc z całą naszą rodziną zapraszamy Szanownych Państwa, dla których los naszego Dawidka nie jest obojętny do pomocy w zbiórce nakrętek. Nakrętki zostaną sprzedane do specjalistycznego zakładu a pieniądze uzyskane ze sprzedaży przeznaczone zostaną na finansowanie turnusów rehabilitacyjnych dla Dawidka mających pomóc w godnym życiu w dorosłych latach Jego życia. Ma to szczególne znaczenie ponieważ Dawid choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce, epilepsję, zanik nerwów wzrokowych, zez, zespół oczopląsu, oczopląs poziomy.

Serdecznie Państwu dziękuję za okazaną pomoc w zbiórce nakrętek. Pozdrawiam z całą naszą rodziną - Beata Dembińska


Strona Dawida na FB
ApeleFilmiki
Filmiki

Rehabilitacja Dawida na lokomacie PRO-V 6 - maj 2012 r.
Więcej znajduje się w zakładce Filmy

Jednym kliknięciem podzielisz się linkiem ze znajomymi


Tłumacz strony
Ostatnie Artykuły
Co zrobisz ze swoim ...
Dawid Dembiński zmag...
Żyjemy w grupie, po ...
Parafrazując Michnik...
Co Dawid Dembiński r...
Kontakt i Szukaj


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Globus odwiedzających
Od dnia 28.04.2011r.
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 Brasil-Fusion Theme by: IceWasp 695,067 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie